1 Mayıs 2011 Pazar

Erkekler bu yaz nasıl giyinecek? / Men should choose which products this summer?


We are in May ! Now the time should come to do for the summer wardrobe detox. For this reason, in this article, I'll give you some tips. This summer, if you want to have a classic appearance which is not an ordinary, casual cut a white jacket with tight white jean, you can create a good combin.

Mayıs ayına girmiş bulunmaktayız. Yaz için artık gardırop detoksu yapmanın vakti geldi. İşte bunun için bu yazımda size bazı tüyolar vereceğim. Bu yaz, eğer klasik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, sıradan olmayan, rahat kesim beyaz bir ceket ve dar beyaz jeanle iyi bir kombin yaratabilirsiniz.If you want a sporty style, you'll prefer to wear white tshirts, polo tshirts, jackets, blazers or vests with sneakers and suede shoes. Jackets should like shirts that will be the type worn kind of thin.

Sportif  bir şıklık istiyorsanız, beyaz tshirtler, polo gömlekler, sneakerslar ve süet ayakkabılarla birlikte blazer ceketler  ya da yelekleri tercih edeceksiniz. Ceketler, gömlekler kadar ve yazın giyilebilecek türde ince olacak.

If you orientate more color choices, listen please ! These colors will be popular : antimony yellow, sky blue, parrot green, coral red.

Daha renkli seçimlere yöneliyorsanız, şu renkler revaçta olacak : antimon sarısı, gök mavisi, papağan yeşili, mercan kırmızısı.


Renkli çoraplar, kolej ayakkabıları ile buluşacak. Kıvrık paçalı, tam oturan, yıpranmış, ipli modellerde shortları seçmeniz gerekecek. Genel olarak bakıldığında 50'li ve 60'lı yılların yüzlerini göreceğiz ve o yılların havasını soluyacağız.

Colorful socks  will meet with college shoes. Curved blending, fitting, frayed, rope shorts models will have to choose in this summer. In general, we will see the faces of the 50's and 60's, and that the air breathe from this years.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
back to top